3 ابزار رایگان برای بازاریابی اینترنتی
13 مه

3 ابزار رایگان برای بازاریابی اینترنتی

3ابزار رایگان برای بازاریابی اینترنتی
اگر شما مدیر یک وب سایت هستید می توانید با استفاده از این 3 ابزار رایگان عملکرد سایت خود را بررسی و ارزیابی کنید.
1. alexa toolbar
این ابزار یکی از 3 ابزاری می باشد که با استفاده از آن می توانید رتبه سایت خود را ارزیابی کنید. در واقع الکسا سایت بسیار معروفی می باشد که تمام سایت های جهان را بر حسب میزان ترافیک و تعداد بازدید کننده هایشان ارزیابی می کند.در این سایت جذاب هرچه رتبه شما عدد کوچکتری داشته باشد نشان دهنده موفقیت بیشتر شما می باشد . و این عدد بیانگر این موضوع است که تعداد افراد بیشتری از سایت شما بازدید می کنند
Alexa toolbar در واقع یک ابزار بسیار مفید است که به راحتی بر روی کروم ، فایر فاکس و اکسپلورر نصب می گردد .برای نصب این افزونه کافی ست در گوگل کلمه Toolbar Alexa را سرج کنید و آن را نصب کنید.
2.Gtmetrix
این روزها در بازاریابی اینترنتی سرعت سایت یک نکته بسیار مهم در فروش و موفقیت یک سایت محسوب می شود .یکی از سایت های معروف دنیا به اسم آمازون یک گزارش در باره ی این موضوع تهیه کرد .در واقع این گزارش بیانگر این موضوع بود که هرگاه سرعت باز شدن سایتش 100 میلی ثانیه کاهش میابد به همان میزان فروش سایتش 1 درصد افت می کند .اگر شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستید سرعت سایت برای شما یک آیتم خیلی مهم محسوب می شود.
در واقع در Gtmetrix سریع ترین سرعت امتیاز 100 را به خود اختصاص می دهد و هرچه و این امتیاز کمتر باشد نشانه دهنده ی   سرعت کم و وجود مشکلاتی در سایت شما می باشد.سایت هایی مانند سایت های طراحی بنر به دلیل زیاد بودن نمونه کارهای خود حنما باید از این قابلیت استفاده کنند.
3.worank.com
این ابزار قدرتمند سایت شما را در چند ثانیه بررسی و تحلیل می کند و گزارشی کامل از وضعیت سایت به شما ارائه می دهد.تا بدانید از لحاظ موتور جستوجوی گوگل سایت شما در چه شرایطی قرار دارد و چه کارهایی باید انجام دهید تا در لینک های اول گوگل قرار بگیرید.
گزارشی که این سایت به شما ارائه می دهد با گزارش چند میلیونی شرکت های سئو برابری می کند.پس این ابزار بی نظیر را از دست ندهید.

درباره نویسنده

پاسخ

website statistics مشاوره وردپرس پشتیبانی وردپرس